Štvrtok, 28. september 2023, Meniny má: Václav

Návštevy
Dnes0
Včera3
Spolu95946

Online: 1 prítomný


Powered by VCNT - Visitorcounter

Šport

ROZPIS ZÁPASOV TJ POĽNOHOSPODÁR PLAVEČ


...........................................Džatky winter cup 2016


Jubilejný desiaty ročník futsalového turnaja Džatky winter cup sa konal 3.1.2016. O víťazný pohár sa uchádzalo jedenásť tímov, ktoré boli rozdelené do dvoch skupín. Z nich najlepšie štyri postúpili do štvrťfinále. V skupine A dominovala Belasá šľachta, B-skupinu vyhral tím Blaugranas. Zo semifinálových zápasov si miestenku do finále zabezpečila Belasá šľachta a Blaugranas. O tretie miesto si zabojovali hráči tímu BVB z Čirča, ktorí podľahli Duda teamu. Finálový zápas sa niesol v dramatickom duchu, no nakoniec sa z víťazstva tešili hráči Belasej šľachty (na fotke), ktorí vyhrali nad tímom Blaugranas tesne 3:2. Najlepším hráčom turnaja sa stal Matúš Kosturko.

Čítať ďalej: Džatky winter cup 2016Volejbalový turnaj už po 18-krát


 

Na konci roka 2015 sa v telocvični ZŠ v Plavči uskutočnil tradičný volejba-lový trunaj s názvom Voleymix. Do boja o prvé miesto  sa   zapojilo  osem  tímov.  Z  dvoch štvorčlenných skupín si v semifinálových bojoch zmerali sily dvojice tímov Ganador - Radovkáre a  Chata u Financa - Dudkáče. Do finále sa nakoniec prebojovali prví menovaní z každej dvojice. Finálový zápas sa niesol v napätej atmosfére a až konečný výsledok 37:35 znamenal, že víťazom Voleymixu sa stal tím Chata u Financa (2:1) (na fotke). Na treťom mieste skončil tím Dudkáče. Najlepším hráčom zápasu sa stal Peter Girgoško.

 


Čítať ďalej: Volejbalový turnaj už po 18-krátFutbalový turnaj


V sobotu 3.1. 2015 sa v Plavči uskutočnil deviaty ročník zimného halového turnaja DžatkyWinter cup, na ktorom štartovali  štyri domáce tímy, dve zo susedného Ľubotína a po jednom z Čirča a Šarišského Jastrabia. Skupinové boje rozhodili tímy do turnajového pavúka, vo štvrťfinále sa presadili tímy, ktoré po skupinovej časti boli na lepšej pozícii, až na jednu výnimku, dovtedy jediný stopercentný mančaft turnaja Undertakers podľahol 1.FC Absolut z Čirča.


Čítať ďalej: Futbalový turnajVolejbalový turnaj


Koncom roka 2014 sa už tradične konal volejbalový turnaj s názvom Voleymix. Do bojov sa zapojilo osem tímov, ktoré si zmerali sily podľa vopred stanoveného kľúča. Vo finálovom zápase sa stretli tímy Pach krve Z Lipian a domáci tím  Ganador.  Fanúšikovia sa postarali o to, že finálový zápas  mal pravú športovú atmosféru. Nakoniec zvíťazili hostia z Lipian. Na treťom mieste skončilo družstvo  s názvom Beer team. Všetky víťazné tímy si domov odniesli poháre a darčekové koše. Pre hráčov ako aj návštevníkov bolo pripravené občerstvenie a guľáš. Na konci turnaja oznámil Štefan Janoško,


Čítať ďalej: Volejbalový turnajĎalšie články...


  1. Šport v obci Plaveč


Aktuálne informácie
Verejná vyhláška

Stavebné povolenie "Komunikácia pre peších - obec Plaveč"

Program sv. omší

Podrobný program...tu!

Adresa úradu
Obecný úrad
Hviezdoslavova 101/4
065 44 Plaveč
Telefón
052/4921783
052/4284851
Fax: 052/4921711
E-mail
Úradné hodiny
Po7:30 - 15:30
Ut7:30 - 15:30
St7:30 - 17:00
Štnestránkový deň
Pi7:30 - 13:00
© 2011 Obec Plaveč. Všetky práva vyhradené. Vytvorené JK-Design.